FRACHTER

Witamy na forum wirtualnej firmy FRACHTER!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-15 17:26:33

Sebo195
Kierowca
Dołączył: 2016-01-15
Liczba postów: 1
Windows 7Maxthon 4.0.3.6000

CV Sebo195 / Kierowca

Nick na Steam: ScaniaMan28 , daxrelik
Nick na TS3: DaxRel
Imię: Sebastian
Wiek (min.16 lat): 15 i pół
Staż na scenie ETS2: zbliża się 5 lat.
Poziom w ETS2: sto któryś gram na brata savie z powodu że mój się zepsuł przez mody [dblpt](
Ciężarówka której używasz: Aktualnie Scania i Volvo
Twoje zainteresowania: Pożarnictwo, medycyna oraz motoryzacja
Kultura osobista (oceń sam siebie): Około 8/10
Napisz coś o sobie (minimum 4 rozbudowane zdania): Cześć nazywam się Sebastian, pochodzę z Niemiec miasteczka Gorlitz mam 15 lat i od pięciu lat gram w ets2. W tym roku Uczęszczam do klasy 2 gimnazjum.Jestem bardzo miłą,szanującą każdego osobą,kulturalną,jestem z charakteru uczciwy,bez błędny (staram się).Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja, pożarnictwem,medycyną.Aktualnie gram w piłke nożną , jestem napastnikiem. Jestem bardzo fajną,śmieszną,osobą lecz jednak wrócę do mojego charakteru, jak już pisałem wcześniej jestem także bardzo zdolną osobą gdy coś chcę to zawsze osiągnę cel.Jestem miły i skromny także pomocny i sprawiedliwym graczem zawsze umiem znaleść pogodzenie.Nie jestem jednak taki że obrażam innych graczy bez powodowo lecz nigdy nie wyzywam trudno wyprowadzić mnie z mojej równowagi, lubię gdy ktoś do mnie okazuje szacunek wtedy i ja tych ludzi szanuje lecz nie lubię a wręcz nie nawidzę gdy ktoś wyzywa moją rodzinę wtedy nie odpowiadam często wolę ugryźć się za język, lecz jednak zawsze coś z tym zrobię.Jestem osobą bardzo odpowiedzialną. Nie oceniam ludzi po wyglądzie ani po ubraniach Ja ludzi oceniam po charakterze.Moja ortografia jest bardzo dobra. Z Języka Polskiego wychodzi mi 5. Jestem taki a nie inny.W Moim domu panuje dobra atmosfera nie ma kłótni rodzinnych.Ja jak każdy człowiek czasem popadnę w kłótnie ale zawsze szukam końca na początku.Nie chcę stać się dla nikogo wrogiem lecz wolę stać się kolegą. odwrotnie.Jeżeli ktoś potrzebuje/woła o pomoc reaguje nie omijam ich ''dużym krokiem'' i pomogę, w prawdziwym świecie jak i na serwerze.W weekendy chodzę często do kina,na mecze piłkarskie. Ja jako człowiek lubię pośmiać się w końcu śmiech to zdrowie. W Moim prawdziwym świecie nie zadaje się z tak zwanymi ''bandytami'' mam dużo przyjaciół i przyjaciółki oczywiście xD. Nie jestem niski.Mam Ciemne włosy,moją ulubioną firmą jest Nike...Moim najlepszym idolem piłki jest Leo Messi ;P oraz Valdes, moim najlepszym klubem jest Football Club Barcelona.Więc nie ma co owijać w bawełnę. Jestem spokojnym,uczciwym,pomocnym nastolatkiem.
Na jaki okres czasu zamierzasz pozostać w naszej firmie?: jak najdłużej [sred])
Ile czasu możesz poświęcić grze w ETS2?: około 7/8 godzin [sred])
Link do Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198218663001/  http://steamcommunity.com/profiles/76561198267593028/


Kierowca Frachter
I<3Honda
I<3Nissan
I<3Yamaha

Offline

#2 2016-01-15 17:29:52

F3ear
Administracja Firmy
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2016-01-07
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: CV Sebo195 / Kierowca

Przyjęty


Szef firmy FRACHTER
Admin in TS

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mutualizm - vegasstories - trzustka - grandcraft - sanrpg